Reťazové píly Husqvarna, Stihl, Oleo-Mac a iné značky

Fréza na motorovou pilu Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac a další
Reťazové píly

Tieto nástavce (frézy) na motorové píly boli vyvinuté a vyrobené pre frézovanie drevených povrchov, rýchle čistenie postihnutých oblastí stromov a rýchle vytváranie drážok v okrúhlej dyne.

Frézy na motorovú pílu nájdu využitie pri výrobe drevených predmetov alebo „panvíc“ pre kŕmenie zvierat, tiež pre výrobu rôznych veľkostí misiek. Predovšetkým v sochárstve (sochy z dreva) je veľmi efektívne použiť práve frézu na motorovú pílu, a hneď sú výsledky rýchlejšie a kvalitnejšie.

Pripojte frézu na svoju motorovú pílu a pohodlne, s vysokou presnosťou opracovávajte drevo, ako potrebujete.

Pre aké značky máme v ponuke nástavec na motorovú pílu?

Nástavec na motorovú pílu dnes môžete zohnať v podstate pre akýkoľvek model motorovej píly. V našom sortimente nájdete nástavec na motorovú pílu Husqvarna, Oleo Mac, Stihl, i ďalších značiek. Z našej širokej ponuky si iste vyberie každý.

Ako vyberať frézu (nástavec na motorovú pílu)

Vyberte správny nástavec reťazovej píly podľa značky a modelu stroja. Správnosť produktu môžete overiť na produktovej fotografii. Ak si s výberom nástavca na motorovú pílu neviete rady, neváhajte nás kontaktovať. Na e-maile info@kasumex.cz sme vždy pripravení vám pomôcť.

Cena nástavca na motorovú pílu - frézy

Kvalitný nástavec na motorovú pílu pre rôzne značky u nás môžete zohnať už od 4 235 Kč. Ušetriť môžete vďaka osobnému odberu zdarma alebo vďaka časovo obmedzeným zľavovým akciám na dopravu.

Prečo si zohnať nástavec na motorovú pílu práve u Kasumexu?

  • Takmer každý nástavec na motorovú pílu máme skladom
  • Zásielky odosielame každý deň
  • Radi poradíme s výberom nástavca na motorovú pílu i s čímkoľvek iným
  • Vlastníme Heureka certifikát Overené zákazníkmi
  • Sme hrdým držiteľom ocenenia Rodinný podnik
  • Využiť môžete zaslanie na pobočku Zásielkovne i okamžitú platbu cez Apple Pay
  • Odosielame tiež na Slovensko

Hľadám iný nástavec na motorovú pílu alebo náhradné diely

Tento typ nástavca na motorovú pílu (fréza) je určený pre precízne opracovanie drevených okrúhlych dýn. Hodí sa vám môže tiež odkoreňovač na motorové píly z našej ponuky. V prípade poruchy potom iste oceníte rozsiahly sortiment náhradných dielov na motorové píly všetkých značiek. Objednajte si ešte dnes nástavec na motorovú pílu alebo súčiastky pre váš záhradný stroj a pripojte sa k tisícom spokojných zákazníkov Kasumexu.

 

Najpredávanejšie

14
316 114316
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom