Náhradné diely pre robotické kosačky

Robotické kosačky sú v poslednej dobe čoraz obľúbenejšie. Robotické alebo automatické kosačky na trávu kosia trávnik šetrne, sú bezpečné, nenáročné na údržbu a hlavne šetria váš čas strávený úpravou záhrady.

Ak sa u robotických kosačiek vyskytne porucha, nie je nič ľahšie, než si vybrať z našej ponuky náhradných dielov pre robotické kosačky a znovu si užívať všetky výhody, ktoré robotické kosačky ponúkajú. V ponuke máme náhradné diely pre robotické kosačky Husqvarna, Bosch, Stihl, Stiga a ďalších značiek.

Aké náhradné diely pre robotické kosačky máme v ponuke?

náhradní díly pro robotické sekačky
Náhradný časti
pre robotické kosačky -
veľký výber

Či už potrebujete novú bateriu, ohraničovací kábel alebo akumulátor pre robotickú kosačku, všetko pre vás máme skladom a pripravené k okamžitému odoslaniu. Pre jednoduchší výber a nákup sme náhradné diely na automatické kosačky na trávu roztriedili do najobľúbenejších kategórií:

Neviete, ako vybrať náhradné diely pre robotické kosačky? Napíšte nám na kasumex@seznam.cz alebo nám zavolajte na číslo 720 993 741 (len počas pracovných dní od 13:30 do 15:00) - pokúsime sa vám pomôcť.

Vyberte si nové diely pre robotické kosačky Husqvarna

Robotické kosačky Husqvarna patria k tým najobľúbenejším a preto v našom e-shope nájdete rozsiahly sortiment originálnych aj neoriginálnych náhradných dielov pre automatické kosačky na trávu práve tejto značky. Nakupovať môžete napríklad súčiastky pre robotické kosačky Husqvarna Automower 305, 310, 315 alebo EasiLife 200, 350 a 500.

Sortiment náhradných dielov pre robotické kosačky rôznych značiek neustále rozširujeme. Ak ste požadovaný náhradný diel v našej ponuke nenašli, dajte nám o tom vedieť.

Ako vybrať správny ohraničovací kábel pre robotickú kosačku alebo iný náhradný diel

V názve produktu si môžete vždy overiť, pre aký model stroja je náhradný diel určený. Porovnať môžete aj fotografiu alebo číselný kód.

Dostupnosť súčiastok pre automatické kosačky na trávu

Náhradné diely pre robotické kosačky skladom: Tieto produkty máme fyzicky na sklade a po odoslaní objednávky ich ihneď začíname pripravovať k expedícii.

Náhradné diely pre robotické kosačky dostupné na dotaz: Tieto produkty sú momentálne nedostupné. Môžete si nastaviť e-mailové upozornenie. Keď ich znovu naskladníme, dáme vám o tom vedieť.

Prečo nakupovať náhradné diely pre robotické kosačky u Kasumexu?

  • Máme širokú ponuku presne padnúcich a kvalitných dielov a súčiastok za skvelé ceny.
  • Rádi poradíme s výberom akumulátora, ohraničovacieho kábla aj s čímkoľvek ďalším.
  • Za objednávku môžete pohodlne a bezpečne zaplatiť kartou online alebo prostredníctvom Apple Pay a Google Pay. Samozrejmosťou je možnosť osobného odberu zdarma a platby na dobierku.
  • Získali sme Heureka certifikát Overené zákazníkmi a ocenenie Rodinná firma.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom