O nás

Odborník na náhradné diely – viac ako štvrť storočia spoľahlivosti!

Už od roku 1994 pomáhame odborníkom, kutilom a ďalším nadšencom zachraňovať ich stroje. Môžeme sa preto pýšiť nielen dlhou históriou, ale aj bohatými skúsenosťami na trhu.

Keď sme vtedy spoločnosť KASUMEX zakladali, netušili sme, akého úspechu s ňou dosiahneme. Počas nasledujúcich rokov sme sa stali jednotkou na trhu v oblasti predaja náhradných dielov na záhradnú a lesnú techniku a toto prvenstvo si udržujeme dodnes. To potvrdzujú aj tisíce našich spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú a odporúčajú náš e-shop svojim priateľom a známym.

V roku 2010 obdržal zakladateľ spoločnosti Ismet Kasum prestížne ocenenie Najmanažér, čo bolo tiež ocenením našej dlhoročnej snahy a oddanosti v tomto odbore. Tieto úspechy by však neboli možné bez našich vážených zákazníkov. Veríme totiž v jednoduchý princíp – zákazník vždy na prvom mieste. Aj po všetkých týchto úspešných rokoch sa však nezastavujeme a naďalej sa snažíme rozširovať ponuku produktov, ako aj naše služby.

Neustále preto do sortimentu pridávame nové modely náhradných dielov krovinorezov, píl a kosačiek, a to ako od známych, tak aj menej známych značiek.

Kľúčovým prvkom je pre nás rýchlosť a efektívnosť. Takmer všetky náhradné diely máme na sklade, čo nám umožňuje rýchle spracovanie objednávok a okamžité odoslanie zásielok.

Nakoniec by sme preto radi a úprimne poďakovali predovšetkým vám, našim váženým zákazníkom. Vďaka vám sme tam, kde sme a bez vašej podpory a dôvery by sme nemohli robiť to, čo nás tak baví – poskytovať tradičnú službu, akou je predaj náhradných dielov. Sme nesmierne hrdí na to, že už takú dobu môžeme pomáhať odborníkom, kutilom aj všetkým nadšencom, ktorí vďaka našim súčiastkam zachraňujú svoje stroje a vdychujú im nový život.

Ďakujeme za vašu dlhoročnú podporu.

Získali sme osvedčenie Rodinný podnik

Od roku 2021 sme hrdými členmi Registra rodinných podnikov v ČR, vedeného Asociáciou malých a stredných podnikov a živnostníkov ČR. S tým súvisiace osvedčenie Rodinný podnik je pre nás motiváciou k pokračovaniu v rodinnom podnikaní, ktorým spoločnosť KASUMEX vždy bola a dúfame, že vždy bude.

S vynikajúcimi firemnými hodnotami a kultúrou môžeme aj naďalej pokračovať v ich udržiavaní – teraz aj s týmto osvedčením, ktoré nám výrazne pomôže k tomu, aby sme sa ako rodinná firma mohli ďalej rozvíjať.

Osvedčenie Rodinný podnik zároveň slúži aj ako odznak zastrešujúci kvalitu a etiku podnikania., čo sú vlastnosti, vďaka ktorým sú s nami zákazníci vždy spokojní už viac ako 25 rokov. Tieto hodnoty sú pre nás kľúčové a prispievajú k tomu, že naši zákazníci sú s nami spokojní už viac ako 25 rokov.

Sme vďační za vašu podporu a tešíme sa na ďalšiu spoločnú cestu v rámci nášho rodinného podnikania.

Jak se k nám dostanete

Získali sme ocenenie Najmanažér 2010