Motory a náhradné diely Briggs & Stratton

V tejto kategórii si môžete vybrať a nakúpiť motory a náhradné diely Briggs & Stratton. Či už hľadáte motor Briggs & Stratton na opravu svojho stroja, alebo potrebujete opraviť motor Briggs & Stratton, všetko potrebné nájdete práve tu. Objednajte si náhradné diely ešte dnes a pripojte sa k tisícom spokojných zákazníkov spoločnosti Kasumex.

Aké motory Briggs Stratton ponúkame?

briggs & stratton motor
Náhradný diely pre
motory Briggs & Stratton

Môžete si napríklad kúpiť motor Briggs and Stratton BS100602-0178 750EX DOV alebo motor Briggs Stratton 10,5 HP OHV,I/C-POWERBUILT pre kosačky na trávu.

Aké diely ponúkame pre motory Briggs Stratton?

Na opravy motorov Briggs & Stratton si u nás môžete kúpiť napríklad opravné súpravy kompletný, vzduchové filtre, štartovacie kladky, čerpadlá, zapaľovanie alebo súpravy piestnych krúžkov. Ak si nie ste istí, ako vybrať diely pre váš motor Briggs & Stratton, neváhajte nás kontaktovať na adrese kasumex@seznam.cz. Pokúsime sa vám odpovedať čo najskôr.

Ako si vybrať náhradné diely Briggs and Stratton

Pri výbere vám pomôže názov produktu a podrobné fotografie. Môžete si ľahko overiť, či je diel naozaj ten správny. Kompatibilitu náhradného dielu Briggs and Stratton si môžete overiť aj podľa číselného kódu v návode na obsluhu stroja. Môžete tiež použiť tlačidlo na zadanie otázky, ktoré sa nachádza pri každom výrobku.

Prečo opravovať motor Briggs Stratton s náhradnými dielmi Kasumex?

  • Náhradné diely i kompletné motory Briggs Stratton máme skladom a pripravené k odoslaniu
  • Zásielky sa odosielajú každý deň
  • Zaplatiť môžete bezpečne kartou online a nové aj prostredníctvom Apple Pay
  • Vlastníme Heureka certifikát Ověřeno zákazníky
  • Náhradné diely predávame už viac ako 25 rokov
  • Radi vám poradíme s výberom

Hľadáte ďalšie náhradné diely Briggs & Stratton

Nenašli ste, čo ste hľadali? Potrebujete iné súčiastky, než Briggs Stratton motor a doplnky k nemu? Žiadny problém – stačí navštíviť kategóriu náhradných dielov Briggs & Stratton, kde nájdete všetky dostupné súčiastky pre túto značku strojov.

Viac informácií o značke Briggs & Stratton

Spoločnosť Briggs & Stratton je najväčším svetovým výrobcom motorov. Motor Briggs & Stratton nájdete napríklad v záhradnej technike a iných strojoch. Spoločnosť Briggs & Stratton vyvíja a vyrába aj batérie, záložné generátory, systémy na uskladnenie energie a produkty na starostlivosť o trávnik a záhradu.

Názov značky pochádza od jej zakladateľov, vynálezcu Stephena F. Briggs a investor Harold M. Stratton. V rokoch 1920 až 1960 sa motory Briggs & Stratton vyrábali najmä pre poľnohospodárske a vojenské účely.

V roku 1953 prišla revolúcia v podobe ľahkého hliníkového motora pre záhradné stroje. V rokoch 1960 až 1980 by ste len ťažko hľadali kosačku, ktorá by nebola poháňaná motorom Briggs & Stratton.

Hlavné výhody motora Briggs Stratton:

  • Vysoká odolnosť: Konštrukcia motora je priamo budovaná na odolávanie vysokému zaťaženiu.
  • Rýchly štart: Briggs Stratton motor pri štartovaní nikdy nezlyhá.
  • Skvelý výkon pre domáce aj profesionálne použitie: Briggs & Stratton motory môžete nájsť v malých kosačkách na záhradu aj vo väčších strojoch pre komerčné použitie. Vždy ale fungujú absolútne spoľahlivo.

Dostupnosť náhradných dielov Briggs & Stratton

Na sklade máme väčšinu dielov pre motory Briggs & Stratton . Ak sa pri produkte zobrazí stav Dopyt, môžete vyplniť svoju e-mailovú adresu a nechať si poslať upozornenie hneď, ako produkt naskladníme.

Záruka najlepšej ceny na motory a náhradné diely Briggs Stratton

Briggs & Stratton motor, Briggs & Stratton náhradné diely i ďalšie produkty vždy ponúkame za najlepšiu cenu na trhu. Ak by ste napriek tomu niekde našli výrobok za menej, vyplňte kontaktný formulár pri konkrétnom produkte – je možné, že vám nakoniec ponúkneme výhodnejšiu cenu ako konkurencia.

 

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom