Náhradné diely pre krovinorezy

Dajte starom krovinorezu šansu. Má zlý chod, nejde nastartovať alebo sa niektorá jeho súčasť už opotrebovala? To všetko je riešiteľné pomocou náhradných dielov na krovinorezy, ktoré zakúpite na Kasumexe.

Vyberajte lacné diely motora, pohonu aj kosiaceho zariadenia. Samozrejmosťou sú tiež náhradné diely na krovinorez pre bežnú údržbu - palivové a vzduchové filtre, zapalovacie sviečky.

Náhradné diely krovinorez

Náhradné diely na krovinorezy
Náhradné diely na krovinorezy - naša sklad

Kvalitné náhradné diely na krovinorezy? Žiadny problém a hneď veľký výber!

Náhradné diely na krovinorezy dnes nie je žiadny problém zohnať vďaka našim rozsiahlym skladovým zásobám. V našich skladoch náhradných dielov nájdete všetko pre váš krovinorez. Prostredníctvom nášho e-shopu si pohodlne vyberte náhradný diel, ktorý potrebujete a jednoducho ho objednajte. Ak tu nenájdete súčiastku, ktorú potrebujete, kontaktujte nás. Dá sa totiž objednať napríklad podľa katalógov náhradných dielov od našich dodávateľov.

 

Ako vyberať náhradné diely na krovinorez

Krovinorezy sme pre vás prehľadne roztriedili do podkategórií podľa typu. Do tých sa môžete jednoducho preklikať v záhlaví stránky. Zároveň je možné náhradné diely na krovinorezy nakupovať pre tieto značky:

 

 

Nenašli ste náhradné diely na krovinorez svojej značky? Skúste nám napísať na e-mail kasumex@seznam.cz - je možné, že pre vás požadovaný diel dokážeme zohnať.

Ak si neviete rady s výberom, sme tu kedykoľvek pre vás. V názve každého náhradného dielu je uvedené, pre ktorý model stroja je daný diel vhodný. Niektoré diely sú kompatibilné s viacerými modelmi rovnakej značky.

Prečo si poobstarávať krovinorez náhradné diely práve od Kasumexu?

K našim výhodám patrí najmä skladová dostupnosť náhradných dielov na krovinorezy aj náhradných dielov na iné stroje. Takmer všetky krovinorez náhradné diely máme skladom a môžeme ich ihneď expedovať. Diely, ktoré nie sú skladom, môžeme pre vás zohnať na objednávku. 

Ďalšou výhodou je možnosť výberu z niekoľkých typov dopravy vrátane doručenia na pobočky Zásielkovne alebo dokonca až na Slovensko. Platbu môžete vykonať na dobierku, online platobnou kartou, prevodom a novinkou je aj okamžitá platba prostredníctvom Apple Pay.

Za množstvo výhod, rýchle odoslanie a skladovú dostupnosť sme od našich spokojných zákazníkov získali Heureka certifikát Overené zákazníkmi. Sme tiež hrdým držiteľom ocenenia Rodinný podnik.

 

Príslušenstvo pre krovinorezy


V tejto kategórii nájdete všetok príslušenstvo pre krovinorezy vrátane náhradných dielov. Stačí sledovať názvy produktov, v ktorých uvádzame vždy typ náhradného dielu, značku a typ krovinorezu, pre ktorý je daný náhradný diel vhodný a pasuje tam. Nachádza sa tu prehľadne zostavený online katalóg náhradných dielov Oleo-Mac. Máme tiež katalóg náhradných dielov pre krovinorezy Husqvarna aj Stihl a ďalšie (napríklad Hecht). A to všetko je tu na tejto stránke, interaktívne a dostupné kedykoľvek online.

Ak hľadáte náhradné diely na krovinorez Oleo-Mac, tak ste tu správne, pretože ponúkame náhradné diely na najfrekventovanejšie a najčastejšie typy týchto záhradných výkonných strojov:

  • Oleo-Mac 735 T - máme veľa náhradných dielov na tento typ krovinorezu - prehľadávajte katalóg nižšie alebo použite vyhľadávanie hore.
  • Oleo-Mac 725 T - síce starší, ale stále fungujúci typ krovináča, na ktorý pre vás tiež máme v ponuke náhradné diely.
  • Oleo-Mac Sparta 250 T - u nás nájdete veľa náhradných dielov aj pre tento ľahký a kvalitne spracovaný krovinorez s ľahkým odvinutím struny - stačí trochu stlačiť na zem a je to.
  • Krovinorez Oleo-Mac 740 T - nájdete u nás samozrejme súčiastky aj na tento výkonný typ krovinorezu, ktorý vyniká najmä svojím veľkým krútiacim momentom a ponúka tiež silný a rýchlo akcelerujúci motor.

 

Najčastejšie sa na krovinorezi opotrebúva strunová hlava (kotúč) a alebo nôž krovinorezu. Na tieto najčastejšie dopytované súčiastky, resp. spotrebný materiál máme pre vás pripravené špeciálne kategórie:

 

Potrebujem iné náhradné diely

Náhradné diely na krovinorezy nie sú tým, čo ste hľadali? V poriadku, máme pre vás pripravené aj náhradné diely na motorové píly, náhradné diely na sekačky, náhradné diely na robotické sekačky alebo napríklad náhradné diely na záhradné traktory

Objednajte si krovinorez náhradné diely alebo iné súčasti ešte dnes a pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov Kasumexu.

 

Najpredávanejšie

0
225 10225
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 62 - 1224 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 62 - 1224 položiek celkom