Zapaľovacie sviečky

V kategórii zapalovacie sviečky môžete nakupovať túto súčiastku dôležitú pre každý zážihový motor. Každá zapalovacia sviečka má svoj kód, ktorý označuje jej rozmer a ďalšie parametre. Vhodný typ zapalovacej sviečky nájdete vždy v návode k vášmu stroju. V ponuke máme kvalitné zapalovacie sviečky Bosch, Brisk, Champion a NGK. Zároveň tu ponúkame príslušenstvo k zapalovacím sviečkam, ako sú fajfky a káble.

Ako vyberať zapalovacie sviečky

Ak si nie ste istí, ktorý konkrétny typ zapalovacej sviečky hľadáte, nájdete u niektorých zapalovacích sviečok uvedené, pre ktorý stroj sa hodia. Jedná sa napríklad o zapalovaciu sviečku pre motorové píly Husqvarna, Stihl, Dolmar, Oleo Mac alebo Bosch. Ak si s výberom správnej zapalovacej sviečky neviete rady, neváhajte nás kontaktovať. Spolu vždy nájdeme vhodné riešenie vášho problému.

Zapalovacie sviečky skladom

>Vďaka tomu, že máme väčšinu zapalovacích sviečok aj ostatného sortimentu skladom, môžeme ich ihneď pripraviť a odoslať. Tak môžete mať zapalovaciu sviečku čoskoro u seba a môžete pokračovať v práci.

Zapalovacie sviečky najvýhodnejšie od Kasumexu

Dobrá cena vždy poteší. A my v Kasumexu radi robíme svojim zákazníkom radosť. Preto u nás nájdete zapalovacie sviečky za najlepšie ceny na trhu. Vďaka tomu môžete svoj stroj dostať opäť do kondície za málo peňazí a predĺžiť jeho životnosť na niekoľko ďalších mesiacov.

Pridite si vyzdvihnúť zapalovaciu sviečku osobne

A ušetrite tak na poštovnom. Našu výdajňu nájdete v Brne-Komárove. Pri objednávaní stačí len namiesto dopravy zvoliť osobný odber. Je to jednoduché a výhodné – vyskúšajte osobný odber zapalovacích sviečok a ďalších náhradných dielov od Kasumexu.

Ďalšie náhradné diely pre kosačky a motorové píly

Kosačka alebo motorová píla si nevystačí len so zapalovacou sviečkou. Ich motory obsahujú množstvo ďalších súčiastok, ktoré sa bohužiaľ môžu tiež pokaziť alebo doslúžiť. Pre tieto prípady sme tu my. V našej ponuke totiž nájdete tiež náhradné diely do kosačky a náhradné diely do motorovej píly v top kvalite a skladom.

Prečo nakupovať zapalovacie sviečky u Kasumexu?

  • Zapalovacie sviečky máme skladom a k okamžitému odoslaniu
  • S výberom zapalovacej sviečky vám radi poradíme
  • Nabízame tiež ďalšie náhradné diely pre motorové píly alebo kosačky
  • Máme stovky spokojených zákazníkov 
1
8 118
Značky

Stránka 1 z 4 - 69 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 69 položiek celkom