Náhradné klinové remene pre kosačky Al-ko

Potrebujete nový klinový remeň pre vašu kosačku Al-ko? Ste na správnom mieste! Ponúkame široký výber klínových remeňov pre kosačky Al-ko. Klínové remene pre kosačky Al-ko sú overené, aby vydržali dostatočnú záťaž v stroji na vašom trávniku. Nájdete u nás aj obľúbený klínový remeň pre Al-ko typy Classic 46 / 46BR/ 46BRE/ 47BRE, Highline 473SP/ 473SPE/46.3 (10 x 750Ld).

Alko náhradné diely najvyššej kvality

Klínový remeň patrí k najpredávanejším náhradným dielom zo sortimentu Alko náhradných dielov. Všetky Alko náhradné diely vrátane klinových remeňov ponúkame v top kvalite a za skvelé ceny. Klinový remeň pre kosačky Alko u nás získate už od 75 Kč.

Všetky Alko náhradné diely máme na 99,9 % skladom a okamžite po odoslaní objednávky ich pripravujeme k expedícii. Dôverujte overenému predajcovi Alko náhradných dielov – sme na trhu už viac ako 30 rokov.

Náhradné diely pre kosačky Al-ko

Na kosačke sa môže pokaziť alebo opotrebovať mnoho ďalších vecí než len klínový remeň. Preto Kasumex ponúka kompletný sortiment všetkých náhradných dielov pre kosačky Al-ko. Potrebujete pružinu, štartovaciu rukoväť, vzduchový filter, zapalovacie sviečky alebo niečo iné? Všetko pre svoju Al-ko kosačku nájdete u nás. Výhodou je nízka cena, vysoká kvalita a možnosť osobného odberu na našej prevádzke v Brne. Objednajte si náhradné diely pre kosačky Al-ko ešte dnes.

 

Záznamy nebyly nalezeny...