Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1177 hodnotení
5
1169x
4
8x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

L Avatar autora Ladislav_99 Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.3.2025
Kvalitne diely.👍
AF Avatar autora Angelika Farkasova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.3.2025
PG Avatar autora Peter Galko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.3.2025
ĽH Avatar autora Ľuboš Horňák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.3.2025
Naozaj rýchle dodanie, ďakujem!
JJ Avatar autora Ján Juríček Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.3.2025
MP Avatar autora Milan Papcun Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.3.2025
MK Avatar autora Mária Kraváriková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.3.2025
JB Avatar autora Jozef Bubán Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.3.2025
Spokojný všetko OK
AT Avatar autora Attila Tárnok Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.3.2025
Veľmi spokojný som
RA Avatar autora Roman Anyalai Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.3.2025
MD Avatar autora Miroslav Dubec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.3.2025
AS Avatar autora Alojz Sojka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.3.2025
MŠ Avatar autora Miloš Štajer Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.3.2025
LO Avatar autora Lukas Ondra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.3.2025
JŠ Avatar autora Ján Štepanay Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.3.2025
VK Avatar autora Vladimír Kavicky Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.3.2025
PD Avatar autora Pavel Duhaň Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.3.2025
GR Avatar autora Gabriel Rosina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.3.2025
FL Avatar autora František Lozsi Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.3.2025
JP Avatar autora Ján Piter-bučko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.3.2025

Ovládacie prvky výpisu

1177 položiek celkom