Piestne krúžky

Náhradný díly - pístní kroužky
Náhradný diely - piestne krúžky

V tejto kategórii nájdete piestné krúžky pre krovinorezy. Vyberte si z širokej ponuky piestných krúžkov, ktoré sú dôležitou súčiastkou pre funkčný motor každého krovinoreza. Piestné krúžky totiž udržujú tesnosť medzi piestom a stenou valca a zabezpečujú tak kompresiu motora.

Piestové krúžky vyberajte s ohľadom na uvedené rozmery. Piestné krúžky máme skladom a pripravené k okamžitému odoslaniu. Ak si nie ste istí pri výbere piestných krúžkov pre krovinorezy, neváhajte nám napísať na e-mail info@kasumex.cz. . Môžete tiež nahliadnuť do ďalšej obľúbenej kategórie piestových krúžkov, a to piestových krúžkov pre motorové píly.

Piestové krúžky pre krovinorezy najvýhodnejšie od Kasumexu

Kasumex sa vždy snaží o čo najpríjemnejšie ceny náhradných dielov vrátane piestových krúžkov. Piestové krúžky pre krovinorezy u nás preto môžete získať už od 73 Kč. Pridajte sa k tisíckam spokojných zákazníkov a vyberte si z ponuky piestových krúžkov ešte dnes.

Vedeli ste, že piestne krúžky môžete získať ešte lacnejšie? Stačí si v objednávke vybrať možnosť osobného odberu a prísť do nášho skladu v Brne-Komárove. Jednoduchšie to už byť nemôže!

 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom