Náhradné diely reťazovej píly Husqvarna 236

Náhradný díly Husqvarna 236
Náhradný časti Husqvarna 236

>Nižšie sme pre vás pripravili ponuku náhradných dielov pre motorové píly Husqvarna 236. Na sklade máme všetky základné komponenty, ktoré sa s ohľadom na veľké zaťaženie často opotrebúvajú alebo porúchajú. Náhradné diely pre píly Husqvarna 236 dodávame v nejbližšom možnom termíne, pretože máme veľké skladové zásoby. Motorová píla Husqvarna 236 s našimi náhradnými dielmi vám bude fungovať zase ako nová. Nakupujte náhradné diely výhodne u špecialistov.

Kasumex – správna voľba pre opravu vašej píly Husqvarna 236

Či už pre svoju pílu Husqvarna 236 hľadáte čokoľvek, Kasumex je tou správnou voľbou. Máme najširší výber náhradných dielov nielen pre pílu Husqvarna 236 a zároveň sa snažíme držať ceny na uzde. V ponuke navyše máme takmer všetko, čo by ste mohli potrebovať – od palivového hadičky až po olejové čerpadlo alebo zapalovanie. Najlacnejší náhradný diel pre pílu Husqvarna 236 u nás začína na cene 24,50 Kč.

Kasumex je tu vždy pre svojich zákazníkov. Rádi Vám preto poradíme, ak si so svojou motorovou pilou Husqvarna 236 neviete rady. V prípade otázok ohľadom náhradných dielov pre motorovú pilu Husqvarna 236 nás neváhajte kontaktovať na e-mailu info@kasumex.cz

Motorová píla Husqvarna 236 – parametre

Husqvarna 236 patrí k veľmi dobrým motorovým pílam a preto nie je problém k nej nájsť aj kvalitné náhradné diely Husqvarna. Husqvarna 236 je ideálna pre mnoho aktivít vrátane nekomplikovaného rezania a hodí sa aj ako výbava domácej dielne.

Husqvarna 236 je tiež skvelým spoločníkom každého domáceho majstra a záhradníka. ento model reťazovej píly sa ľahko používa a má ergonomický dizajn typický pre všetky píly Husqvarna. Husqvarna 236 patrí medzi hobby stroje s najvyššou úrovňou kvality.

Husqvarna 236 – nastavenie

Nastavenie píly Husqvarna 236 je jednoduché a všetky informácie k nemu nájdete v manuáli. Všetky súčasti stroja by mali byť pravidelne kontrolované. Akákoľvek zo súčastí píly doslúži, je skvelé ju nahradiť kvalitnými náhradnými dielmi na motorové píly Husqvarna a oddialiť tak kúpu nového stroja o niekoľko rokov.

Ktoré náhradné diely Husqvarna nájdete v tejto kategórii?

Široký sortiment náhradných dielov u Kasumexu nezabudol ani na náhradné diely na motorové píly Husqvarna. V tejto kategórii nájdete náhradné súčiastky a náhradné diely pre model Husqvarna 236. Zakúpiť si môžete napríklad:

  • Husqvarna 236 reťazec,
  • Husqvarna 236 tesnenie,
  • Husqvarna 236 zapaľovanie,
  • Husqvarna 236 olejové čerpadlo,
  • a ďalšie náhradné diely pre motorové píly Husqvarna.

Ako vyberať náhradné diely na motorové píly Husqvarna 236

V názve i v detaile každého z náhradných dielov Husqvarna nájdete veľa informácií, ktoré vám pomôžu k správnemu výberu náhradného dielu pre vašu motorovú pílu. Ak ste správne zvolili kategóriu pre typ stroja (Husqvarna 236), môžete bez obáv rovno vyberať – všetky produkty v tejto kategórii sú náhradné diely na motorové píly Husqvarna 236.

S výberom vám môže pomôcť aj obrázok alebo nákres dielu.
Ak si výberom náhradných dielov nie ste istí alebo potrebujete s niečím pomôcť, dajte nám vedieť na e-mail info@kasumex.cz Budeme sa snažiť vám čo najskôr odpovedať. Nákresy a tabuľky uľahčujúce výber náhradných dielov Husqvarna nájdete tiež v manuáli k vašej motorovej pile.

 

Najpredávanejšie

1
49 1149
Značky

Stránka 1 z 2 - 32 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 32 položiek celkom