Náhradné diely reťazovej píly Stihl MS 441

Pokazila sa vám motorová píla Stihl MS 44? V tejto kategórii nájdete všetko, čo pre túto motorovú pílu máme k dispozícii. Vyberajte z desiatok náhradných dielov presne padnúcich do tohto modelu. K benefitom nákupu u nás patrí výborná skladová dostupnosť a skvelé ceny – objednajte si napríklad benzínovú nádrž Stihl 441 ešte dnes a pripojte sa k našim spokojným zákazníkom.

Viac o motorovej píle Stihl MS 441

stihl 441
Stihl 441 náhradných dielov

Píla Stihl MS 441 vyniká veľmi dobrými parametrami a predovšetkým vylepšeným typom motora. Je vhodná pre náročné a dlhodobé použitie so všetkými typmi dreva. Tento model sa už aktuálne nepredáva a preto iste oceníte široký sortiment náhradných dielov pre Stihl 441.

Aké náhradné diely pre Stihl 441 (Stihl MS 441) ponúkame?

K najobľúbenejším náhradným dielom pre túto reťazovú pílu patrí štartovacia rukoväť, vodiaci plech alebo reťaz. Zakúpiť ale môžete aj:

  • benzínovú nádrž Stihl 441,
  • Stihl 441 valec,
  • olejové čerpadlo pre motorovú pílu Stihl MS 441
  • a desiatky ďalších súčiastok.

Nenašli ste požadovaný náhradný diel pre túto pílu Stihl? Neváhajte a dajte nám o tom vedieť na e-mail info@kasumex.cz – možno dokážeme vámi hľadanú súčiastku zohnať.

Ako vyberať a nakupovať diely pre motorové píly

O kompatibilitu jednotlivých náhradných dielov sa nemusíte obávať – všetky produkty v tejto kategórii sú určené priamo pre reťazovú pílu Stihl MS 441. Správnosť náhradného dielu si môžete overiť vďaka fotografii aj číselnému kódu. Väčšina náhradných dielov pre Stihl je vhodná pre viac modelov motorových píl. U neoriginálnych súčiastok zaručujeme top kvalitu a presne sediace rozmery. Viac ako 99 % zákazníkov je s nákupom u nás vždy spokojných.

Prečo vyberať náhradné diely Stihl 441 práve na Kasumexe?

  • Väčšinu súčiastok máme skladom.
  • Zvoliť si môžete z niekoľkých druhov dopravy vrátane osobného odberu v Brne zdarma.
  • K objednávke nad 195 EUR automaticky získavate dopravu zdarma.
  • Radi vám pomôžeme s výberom správnych náhradných dielov pre pílu Stihl MS 441 aj s čímkoľvek iným.
 

Najpredávanejšie

1
147 11147
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom